Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт stiker.delis.kh.ua (далі – «Stiker») дає змогу вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі – «Сайт») тільки для отримання інформації виключно для приватного використання. Будь-яке використання, копіювання або відтворення Сайту (повністю або частково) або його складових елементів на будь-яких медіа-ресурсах для інших цілей, включаючи, але не обмежуючись, комерційними цілями, не дозволяється.

Незважаючи на те, що ми намагаємося робити Сайт доступним в будь-який час, існують причини, через які доступ до Сайту може бути тимчасово призупинений. Зокрема, через технічне обслуговування, оновлення або інші.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Stiker не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті.

Stiker в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін. У разі якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Stiker не зобов'язаний оновлювати їх. Stiker за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Також, Stiker не несе відповідальність за виникнення помилок, упущень, видалень, затримок, несправностей (включаючи, але не обмежуючись, дією вірусів), несправностей ліній зв'язку, обладнання і програмного забезпечення, яке не перебуває під нашим контролем або в разі несанкціонованого використання чи можливого пошкодження матеріалів, опублікованих на цьому Сайті.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані, підтверджуєте, що вказані вами персональні дані, є достовірними і слугують підтвердженням вашої особи.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є:

-незаконним;

-шкідливим;

-загрозливим;

-наклепницьким;

-таким, що суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Stiker може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Еlmir не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Stiker (докладніше про захист і обробку персональних даних ви можете дізнатися в договорі публічної оферти). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.

Повідомлення і розсилки

Stiker може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені вами через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг.

Stiker здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, Telegram, SMS-повідомлень, сповіщень у веб-браузері.

Stiker також може направляти вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію щодо товарів та/або послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг.

Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів та/або послуг через Сайт. Stiker здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у веб-браузері. 

Онлайн курсы IT